Lakme
Кошик

Лінія k.style

Бальзам для завершення укладки 10 в 1 Lakme K.Style Cool Top-Ten 10-in-1 Style-Care Balm зволожує, полегшує розплутування пасом і захищає колір. Також..
602 грн
Бальзам для укладки кучерявого волосся Lakme K.Style Rings Style Control Curl Activator Balm дозволяє легко контролювати неслухняні пасма і надає їм б..
276 грн
Віск для укладки волосся з матовим ефектом Lakme K.Style Hottest Matter Matt Finish Wax забезпечує еластичну фіксацію, підкреслює текстуру стрижки і н..
325 грн
Гель випрямляючий для укладки волосся Lakme K.Style Smooth Straightener Gel
HIT
Гель для випрямлення волосся марки LakmeІспанський бренд Lakme представляє гель, що випрямляє волосся по всій довжині для подальшої їх укладання. ..
225 грн
Гель для укладки волосся екстрасильної фіксації Lakme K.Style Lift Xtra Strong Hold Gel чудово фіксує зачіску, під час цього не склеює пасма. Засіб за..
298 грн
Гель для ультрасильної фіксації Lakme K.Style X-treme Ultra Strong Gel ідеально підійде для створення високих зачісок. Завдяки своїй сильній фіксуючій..
364 грн
Гель-віск для гнучкої фіксації Lakme K.Style Water-touch Flexible Gel Wax надає блиску, розділяє волосся, дарує їм форму з гнучкою фіксацією, не обтяж..
386 грн
Lakme гель текстура для кучерявих і кучерявих волосся Curl Action GelГель текстура для кучерявих і кучерявих волосся lakme - професійний засіб для..
388 грн
Крем для укладки волосся Lakme K.Style Cool Body Shaper Hair Cream
-20 %
Крем для укладки Lakme K.Style Cool Body Shaper Hair Cream потовщує волосся, надає йому текстури, об'єму і блиску. Крім того, він також зволожує, конд..
507 грн 406 грн
Лак для волосся натуральної фіксації Lakme K.style Pliable Natural Hold Spray створює природний бар'єр для захисту структури пасом від шкідливої дії в..
325 грн
Лак-спрей для волосся екстрасильної фіксації Lakme K.Style Hard Fix Plus Xtreme Hold Spray чудово фіксує укладку, під час цього не склеює пасма. Завдя..
437 грн
Лосьйон для укладки волосся і надання об'єму Lakme K.Style Shape Thick & Volume Brushing Lotion
HIT
Лосьйон для укладки волосся і надання об'єму Lakme K.Style Shape Thick Volume Brushing Lotion застосовується для всіх стайлінгових технік. Засіб сприя..
374 грн
Показано з 1 по 12 із 22 (всього 2 сторінок)
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr