Lakme
Кошик

Лінія Master

Гель для волосся екстрасильної фіксації Lakme Master Fixing Gel 1000 мл
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Професійний гель екстра сильної фіксації, який зберігає укладку на тривалий час.Переваги:Зберігає укладку протягом більш тривалого часуЧи не залишає н..
0 грн
Двофазний кондиціонер для волосся Lakme Lak-2 Instant Hair Conditioner Rinse-free
HIT -16 %
Lakme Двофазний кондиціонер Двофазний кондиціонер експрес-дії Lak-2 марки Lakme призначений для запобігання сплутаністі волосся після миття. Зас..
332 грн 279 грн
Двофазний кондиціонер для волосся Lakme Lak-2 Instant Hair Conditioner Rinse-free 300 мл
HIT -16 % Немає на складі
Lakme Двофазний кондиціонер Двофазний кондиціонер експрес-дії Lak-2 марки Lakme призначений для запобігання сплутаністі волосся після миття. Зас..
638 грн 536 грн
Новий гідроалкогольний гель для рук, розроблений компанією Lakme, тепер доступний в нашому інтернет магазині SunProf для забезпечення оптимальних умов..
1 091 грн
Водно-спиртовий розчин спрей для рук, розроблений компанією Lakme, тепер доступний в нашому інтернет магазині SunProf для забезпечення оптимальних умо..
255 грн
Засіб для видалення плям від фарби Lakme Master Care Stain Remover
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Ремувер Lakme Master Care Stain Remover ефективно видаляє залишки барвника зі шкіри після фарбування волосся. У складі засобу містяться абсолютно нешк..
0 грн
Засіб для захисту шкіри голови при фарбуванні Lakme Master Care Scalp Protector
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Масло для захисту шкіри голови під час фарбування Lakme Master Care Scalp Protector заспокоює шкіру і зменшує відчуття дискомфорту, захищає від свербі..
0 грн
Заспокійливий тонік для шкіри голови Lakme Master Care Tonic використовується, коли необхідно зняти будь-які ознаки чутливості або подразнення шкіри і..
80 грн
Регенеруючий лосьйон для волосся Lakme Master Care Lotion використовується в разі необхідності кондиціонування для закриття лусочок кутикули у надмірн..
249 грн
Показано з 1 по 12 із 22 (всього 2 сторінок)
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr