Lakme
Кошик

Доставка і оплата Lakme

Доставка

Роблячи замовлення на нашому сайті ви маєте унікальну можливість отримати своє замовлення в найближчому для вас відділенні Нової пошти, в найкоротші терміни дотримуючись простих правил.

Замовлення приймається з Пн-Пт з 9: 00-14: 00 будь-яким зручним для вас способом. 

У разі подачі замовлення пізніше 14:00 відправка автоматично переноситься на наступний день.

Відправлення за рахунок фірми здійснюється при оформленні замовлення від 1000 грн. і вище.


Оплата

Здійснити оплату в інтернет-магазині Lakme ви можете одним із способів доступних у нас на сайті.

Перший спосіб 100% оплата на рахунок. 

Другий спосіб online-оплата через систему liqpay. Відправлення за рахунок фірми здійснюється при оформленні замовлення від 1000 грн. і вище.


Повернення продукції

* Відповідно до Закону про захист прав споживачів від 19.03.1994 № 172, продукція представлена ​​в нашому інтернет-магазині входить до переліку непродовольчих товарів належної якості, які обміну і поверненню не підлягають.

При отриманні замовлення, переконайтеся що доставлений товар відповідає Вашому замовленню. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, Ви маєте право відмовитися від покупки. Однак адміністрація нашого інтернет-магазину завжди намагається догодити клієнтам і в особливих випадках готова піти назустріч. Якщо ви оплатили замовлення, але на етапі доставки вирішили з яких-небудь причин скасувати замовлення, то повернення коштів здійснюється після оплати витрат з доставки та повернення продукції кур'єрською службою.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr