Lakme
Кошик

О нас

Історія появи LAKMÉ в Україні - це шлях пошуку надійного партнера, в особі виробника професійної косметики. Партнера, чиї думки і мрії пов'язані з інноваціями, передовими стандартами якості, бажанням і можливістю розвиватися, а, найголовніше, розумінні наскільки важлива репутація.

Наша компанія «Мідуей» працює з 2002 року як надійний постачальник професійної косметики для майстрів перукарів. З моменту заснування, ми шукали для себе надійного постачальника-партнера, з яким зможемо поділитися нашими ідеями і цілями.

Три роки досвіду і пошуків виробника задовольняє всім умовам привели нас в Барселону. Де ми познайомилися з другою половиною сім'ї Каррерас, не настільки відомою в широких колах як більш яскравий представник Хосе Каррерас (один з трьох великих оперних тенорів), але відданих мистецтву створення професійної косметики. Вся команда LAKMÉ складається з професіоналів для яких виробництво косметики - це пристрасть і мистецтво засновані на глибоких знаннях.

По дорозі до Іспанії, ми й уявити не могли, виробничу лінію оснащену за найостаннішими технологіями, як і постійний контроль якості, організований від моменту отримання сировини до виходу готової продукції. Продуманість до дрібниць і ідеальна чистота - це було перше враження. Але сюрпризом була лабораторія і головний хімік Крістіна Фернандес - професіонал з невгамовною енергією і хворіє своєю справою. Протягом п'яти днів наш шеф-технолог, Сергій Кормаков, тестував продукцію. Вердикт - беремо в роботу. Погодивши всі умови, влітку 2005 року ми підписали контракт між нашими компаніями.

Пройшовши всі "радощі" існувала багаторівневої системи сертифікації, вже восени ми змогли познайомити наших дорогих майстрів з продукцією LAKMÉ. Процес навчання і роботи стартував і триває досі.

Перший же рік довів нам, що вибір був зроблений правильно і команди в Іспанії і в Україні поділяють одні й ті ж цінності: якості високого рівня як продукції, так і сервісу обслуговування майстрів. Думаю, що саме тому наші майстри по достоїнству оцінили продукцію і нашу роботу, а результати перевершили наші найсміливіші очікування.

Якщо в справу вкладено душу, пристрасть і майстерність - народжується краса. І коли ми бачимо як з салонів виходять задоволені і щасливі клієнти ми радіємо з того, що змогли внести свою частину в це щастя.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr