Lakme
Кошик

Косметика для салонів краси Lakme

Відновлювальний засіб для волосся Lakme I.Plex Keratech I.Power 2
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Lakme I.Plex Keratech I.Power 2 містить інноваційний запатентований комплекс Keravis™, який потрапляє до структури волосся, зміцнюючи дисульфідні зв'я..
0 грн
Відновлюючий засіб для волосся Lakme Aura '02 Active Treatment
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Відновлюючий засіб для волосся "Активний догляд" Lakme Aura '02 Active Treatment випрямляє і пом'якшує волосяне волокно і усуває завиток. Сформований ..
0 грн
Гель для волосся екстрасильної фіксації Lakme Master Fixing Gel 1000 мл
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Професійний гель екстра сильної фіксації, який зберігає укладку на тривалий час.Переваги:Зберігає укладку протягом більш тривалого часуЧи не залишає н..
0 грн
Двокомпонентна хімічна завивка для жорсткого волосся Lakme K.Wave Waving System Resistant Hair 0 Двокомпонентна хімічна завивка для жорсткого волосся Lakme K.Wave Waving System Resistant Hair 0
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Двокомпонентна хімічна завивка для жорсткого волосся Lakme K.Wave Waving System Resistant Hair 0 - це професійний комплекс для використання в перукарн..
0 грн
Двокомпонентна хімічна завивка для натурального волосся Lakme K.Wave Waving System Natural Hair 1 Двокомпонентна хімічна завивка для натурального волосся Lakme K.Wave Waving System Natural Hair 1
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Двокомпонентна хімічна завивка для натурального волосся Lakme K.Wave Waving System Natural Hair 1 - це професійний комплекс для використання в перукар..
0 грн
Двокомпонентна хімічна завивка для чутливих волосся Lakme K.Wave Waving System Sensitive Hair 2 Двокомпонентна хімічна завивка для чутливих волосся Lakme K.Wave Waving System Sensitive Hair 2
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Двокомпонентна хімічна завивка для чутливих волосся Lakme K.Wave Waving System Sensitive Hair 2 - це професійний комплекс для використання в перукарня..
0 грн
Двофазний кондиціонер для волосся Lakme Lak-2 Instant Hair Conditioner Rinse-free
HIT
Lakme Двофазний кондиціонер Двофазний кондиціонер експрес-дії Lak-2 марки Lakme призначений для запобігання сплутаністі волосся після миття. Зас..
263 грн
Двофазний кондиціонер для волосся Lakme Lak-2 Instant Hair Conditioner Rinse-free 300 мл
HIT
Lakme Двофазний кондиціонер Двофазний кондиціонер експрес-дії Lak-2 марки Lakme призначений для запобігання сплутаністі волосся після миття. Зас..
506 грн
Засіб для видалення плям від фарби Lakme Master Care Stain Remover
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Ремувер Lakme Master Care Stain Remover ефективно видаляє залишки барвника зі шкіри після фарбування волосся. У складі засобу містяться абсолютно нешк..
0 грн
Засіб для захисту шкіри голови при фарбуванні Lakme Master Care Scalp Protector
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Масло для захисту шкіри голови під час фарбування Lakme Master Care Scalp Protector заспокоює шкіру і зменшує відчуття дискомфорту, захищає від свербі..
0 грн
Засіб для зміцнення волосся Lakme I.Plex Premium Bond 1 Засіб для зміцнення волосся Lakme I.Plex Premium Bond 1
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Lakme I.Plex Premium Bond 1 містить інноваційний запатентований комплекс Keravis™, який потрапляє до структури волосся, зміцнюючи дисульфідні зв'язки,..
0 грн
Заспокійливий тонік для шкіри голови Lakme Master Care Tonic використовується, коли необхідно зняти будь-які ознаки чутливості або подразнення шкіри і..
63 грн
Показано з 1 по 12 із 37 (всього 4 сторінок)
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr