Lakme
Кошик

Відповідальність Мислення
про стiйкий
розвиток
це шлях
до усвiдомленної
краси

Сталий розвиток ставати центральною частиною стратегії LAKMÉ. Ми віддані захисту нашої планети. LAKMÉ чітко вірить в сталий розвиток і просуває створення продуктів, який оберігають усвідомлену красу. Тому, що турбота про навколишнє середовище це акт спрямований на розвиток відповідальності і нашого спільного майбутнього.

The Brand Created By Stylists For Stylists
Екологiчно безпечна формула

Продукти LAKMÉ є веганськими, так як вони не містять в своєму складі інгредієнтів тваринного походження або вироблених тваринами. Ми дотримуємося стандартів ECOCERT GREENLIFE NATURAL і ORGANIC COSMETICS. Все що ми робимо зроблено без насильства.

The Brand Created By Stylists For Stylists
Sustainable Production Processes
Виробничi процеси сталого розвитку

Ми розробляємо і виробляємо продукцію відповідно до протоколу розробленим за ISO 22716 GMP C (Доброю Практикою Виробництва Косметики). Ми скорочуємо наш споживання енергетичних ресурсів завдяки використанню холодних процесів виробництва, сонячних панелей для отримання чистої електроенергії і CIP очисної системи для повторного використання очищеної води.

Sustainable Production Processes
Green Packaging
Зелена упаковка

Ми використовуємо упаковку вироблену з матеріалів підлягають переробці, таких як ПЕТ, або з відновлюваних джерел, таки як зелений поліетилен (I'm green). Всі вони на 100% переробляються. LAKMÉ несе на собі емблему ECOEMBES- символ того, що з самого початку ми просуваємо і заохочуємо відповідальне управління з переробки.

Green Packaging
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr