Lakme
Кошик

Засоби для укладання волосся Lakme

Бальзам для завершення укладки 10 в 1 Lakme K.Style Cool Top-Ten 10-in-1 Style-Care Balm зволожує, полегшує розплутування пасом і захищає колір. Також..
602 грн
Бальзам для укладки кучерявого волосся Lakme K.Style Rings Style Control Curl Activator Balm
HIT
Бальзам для укладки кучерявого волосся Lakme K.Style Rings Style Control Curl Activator Balm дозволяє легко контролювати неслухняні пасма і надає їм б..
276 грн
Віск для укладки волосся з матовим ефектом Lakme K.Style Hottest Matter Matt Finish Wax забезпечує еластичну фіксацію, підкреслює текстуру стрижки і н..
325 грн
Гель випрямляючий для укладки волосся Lakme K.Style Smooth Straightener Gel
HIT
Гель для випрямлення волосся марки LakmeІспанський бренд Lakme представляє гель, що випрямляє волосся по всій довжині для подальшої їх укладання. ..
225 грн
Гель для укладки волосся екстрасильної фіксації Lakme K.Style Lift Xtra Strong Hold Gel чудово фіксує зачіску, під час цього не склеює пасма. Засіб за..
298 грн
Гель для ультрасильної фіксації Lakme K.Style X-treme Ultra Strong Gel ідеально підійде для створення високих зачісок. Завдяки своїй сильній фіксуючій..
364 грн
Гель-віск для гнучкої фіксації Lakme K.Style Water-touch Flexible Gel Wax надає блиску, розділяє волосся, дарує їм форму з гнучкою фіксацією, не обтяж..
386 грн
Гель-текстура Lakme K.Style Hottest Curl Action Curl Activator Gel - це чудовий засіб для кучерявого волосся і пасом, що в'ються. Гель з "ефектом пам'..
388 грн
Крем для укладки Lakme K.Style Cool Body Shaper Hair Cream потовщує волосся, надає йому текстури, об'єму і блиску. Крім того, він також зволожує, конд..
507 грн
Лак для волосся натуральної фіксації Lakme K.style Pliable Natural Hold Spray створює природний бар'єр для захисту структури пасом від шкідливої дії в..
325 грн
Лак-спрей для волосся екстрасильної фіксації Lakme K.Style Hard Fix Plus Xtreme Hold Spray чудово фіксує укладку, під час цього не склеює пасма. Завдя..
376 грн
Лак-спрей для волосся екстрасильної фіксації Lakme K.Style Hard Fix Plus Xtreme Hold Spray чудово фіксує укладку, під час цього не склеює пасма. Завдя..
437 грн
Показано з 1 по 12 із 24 (всього 2 сторінок)
1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr